визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї надто. шар нафти висотою 0.15м. Густини нафти

800кг/м3. задача​

Ответы на вопрос

Отвечает Дарсалия Нино.

Ответ:

р=ро*gh=800*10*0.15=1200 Па