Вопрос задан 09.07.2023 в 18:35. Предмет Физика. Спрашивает Иванов Руслан.

визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї надто. шар нафти висотою 0.15м. Густини нафти

800кг/м3. задача​
0 0
Перейти к ответам

Ответы на вопрос

Внимание! Ответы на вопросы дают живые люди. Они могут содержать ошибочную информацию, заблуждения, а также ответы могут быть сгенерированы нейросетями. Будьте внимательны. Если вы уверены, что ответ неверный, нажмите кнопку "Пожаловаться" под ответом.
Отвечает Дарсалия Нино.

Ответ:

р=ро*gh=800*10*0.15=1200 Па

0 0
Отвечает нейросеть ChatGpt. Будьте внимательны, ответы нейросети могут содержать ошибочные или выдуманные данные.

Тиск рідини на дно посудини можна знайти за допомогою гідростатичного тиску. Гідростатичний тиск залежить від густини рідини, висоти стовпчика рідини і прискорення вільного падіння (яке можна приміняти до рідини, оскільки вона перебуває в стані спокою).

Формула для гідростатичного тиску: P=ρ⋅g⋅h,P = \rho \cdot g \cdot h,

де:

  • PP - тиск,
  • ρ\rho - густина рідини,
  • gg - прискорення вільного падіння (приблизно 9.81 м/с² на Землі),
  • hh - висота стовпчика рідини.

Замість рідини у нас є шар нафти, тому враховуємо густину нафти (ρ=800 кг/м3\rho = 800 \, \text{кг/м}^3) і висоту шару (h=0.15 мh = 0.15 \, \text{м}). Прискорення вільного падіння gg ми вже знаємо.

Підставляючи значення у формулу, отримаємо: P=800 кг/м3⋅9.81 м/с2⋅0.15 м=1177.2 Па.P = 800 \, \text{кг/м}^3 \cdot 9.81 \, \text{м/с}^2 \cdot 0.15 \, \text{м} = 1177.2 \, \text{Па}.

Отже, тиск на дно посудини від шару нафти становить 1177.2 Па (паскаль).

0 0

Похожие вопросы

Топ вопросов за вчера в категории Физика

Последние заданные вопросы в категории Физика

Задать вопрос