Через поперечний переріз провідника за 10 с проходить 10^20 електронів. Укажіть показання амперметра


Ответы на вопрос

Отвечает Рекунова Полина.

q=eN

I=q/t=eN/t

I=1,6*10^-19*10^20/10=1,6 (A)