При стиснені сталевої пружини виникає сила пружності 28Н . Якою стане сила пружності , якщо цю

пружину стиснути на 4 см(х1=7см)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сморкалова Ксения.

Ответ:

16 Н

Объяснение:

k=F1/x1;

k=28/0,07=400 Н/м.

F2=k*x2;

F2=400*0,04=16 (Н).