Деяке тіло рухається вздовж осі OX. Визначте масу тіла, якщо проекція швидкості його руху під

дією сили 400 Н змінюється відповідно до рівняння vx=4+5t.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрищенко Егор.

Ответ:

Объяснение:

F = 400 Н

V(t)=4+5t.

найдем ускорение тела

a=(V-Vo) / t

пусть t= 1 с

Vo= 4 м/с

V =4+5*1=9 м/с

a = (9-4)/1=5 м/с^2

сила равна

F=m*a

m=F/a = 400 / 5 = 80 кг