1. Два резистора з опорами 60 Ом і 80 Ом з’єднанні паралельно. Визначити силу струму в другому

резисторі, якщо в першому вона дорівнює 0,6 А

Ответы на вопрос

Отвечает Байсын Каныш.

Ответ:

Объяснение:

R1/R2 = I2/I1

60 / 80 = I2 / 0.6

I2= (60 / 80 ) * 0.6 = 0.45 A