У провіднику тече постійний струм. За 30 хвилин протікає електричний заряд 1800 Кл. Визначити

силу струму. За який час при цій же силі струму протече заряд 600 Кл?

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Михаил.

I=q/t=1800/(30×60)=1 А

t=q/I=600c=10хв

Відповідь: 1А; 10 хв.

Если будут вопросы – обращайтесь :) Отметьте, пожалуйста, как лучший ответ, если не сложно ❤️