Визначте кінетичну енергію мотоцикліста масою 60 кг, який рухається зі швидкістю 90 км/год.

Помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Гилёва Софья.

Ответ:

18750Дж=18,75кДж

Объяснение:Ek=mV²/2

V=90км/год=25м/с

Ек=60*25²/2=18750Дж=18,75кДж

Отвечает Недовесов Никита.

Ответ:Ek=m•v^2/2

Ek=60*8100/2 =243000Дж