Тіло падає з висоти 20 м. Знайдіть швидкість тіла на висоті 15 м над поверхнею Землі. Опором

повітря знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкина Марина.

Ответ:

Объяснение:

h1 = 20 м

h2 = 15 м

V2=?

V1 = 0

по закону сохранения энергии

ΔЕп = ΔЕк

m*g*(h1-h2) = m*(V2-V1)^2 / 2

g*(h1-h2) = (V2-0)^2 / 2

V2 = √(2*g*(h1-h2)) = √(2*10*(20-15)) = 10 м/с