До кінців важеля прикладено вертикально вниз сили 150 Н і 250 Н. Коротке плече важеля дорівнює 30

см. Якою довжина довгого плеча? Важіль перебуває у рівновазі.

Ответы на вопрос

Отвечает Акимкина Ксюша.

Так как рычаг находится в равновесии, то к короткому плечу приложена бо'льшая сила, к длинному - меньшая.

Правило рычага:

             F₁L₁ = F₂L₂

Тогда:

             L₂ = F₁L₁/F₂ = 250 · 0,3 : 150 = 0,5 (м)