До кінців важеля прикладено вертикально вниз сили 240 і 360 Н. Коротке плече важеля дорівнює 25 см.

Якою е довжина довгого плеча? Важіль перебуває в рівновазі. (Срочно аожвлуйста двю 50 баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Кононов Данил.

Ответ:

Объяснение:

F1 = 240 H

F2 =  360 Н

L2 =  25 см = 0.25 м

L1 = ?

F1*L1 = F2*L2

L1 = F2*L2 / F1 = 360*0.25 / 240 = 0.375 м = 37,5 см