До кінців важеля прикладено вертикально вниз сили 15 Н і 25 Н. Коротке плече важеля дорівнює 15 см.

Якою є довжина довгого плеча? Важіль перебуває в рівновазі (ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!)

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Настя.

Ответ:

Дано

F1=15H

F2=25H

d2=15см=0.15м

d1-?

F1/F2=d2/d1

d1=F2*d2/F1

d1= 25*0,15/15 =0,25 м

ответ 0,25 м= 25 см