1.Як зміниться сила тертя ковзання під час руху бруска по горизонтальній поверхні,якщо сила

нормального тиску збільшиться вдвічі? 2.До кінців важеля прикладено вертикально вниз сили 150Н і 250Н.Коротке плече важеля дорівнює 30 см.Якою є довжина важеля? Дуже треба!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Ярик.

Ответ:

Объяснение:

1)

Поскольку сила трения:

F = μ·N

то при увеличении N в 2 раза сила трения возрастет в 2 раза.

2)

По правилу рычага:

F₁/F₂ = L₂/L₁

250/150 = L₂/30

L₂ = 250*30/150 = 50 см

Длина рычага:

L = L₁+L₂ = 30+50 = 80 см