Хлопчик, який гойдається на гойдалці, проходить положення рівноваги 30 разів за хвилину. Якою є

частота коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Кристина.

Ответ:

0,5 Гц

Объяснение:

n=30   t=60 c    v=?

===

v=n/t=30/60=0.5 Гц

======