Вантаж масою 120 кг підіймають за допомогою рухомого блоку, прикладаючи силу 700 Н. Знайдіть масу

блоку.

Ответы на вопрос

Отвечает Баженов Макс.

Ответ:

20 кг

Объяснение:

Дано :

m_{B} = 120 кг

F= 700 H

g = 10 H/кг

Знайти :

mб - ?

Розв'я зок :

P = ( mв + mб)g

mб = \frac{P}{g} - m_{B}

F=\frac{P}{2} = P=2F

mб = \frac{2F}{g} - m_{B}

mб = \frac{2*700}{10} - 120 = 140-120 = 20 кг