Помогите пожалуйста Тіло ,падаючи з деякої висоти, в момент дотику із Землею мало імпульс р =100

кг• м/с і кінетичну енергію Е=400 Дж. Визначити: 1) з якої висоти впало тіло; 2) масу тіла.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Руслан.

Ответ:

Объяснение:

1)

Импульс:

p = m·v

Кинетическая энергия:

Eк = m·v²/2 = (m·v)·v/2

Eк = p·v /2

Отсюда:

m = 2·Eк / p = 2·400 / 100 = 8 кг

2)

Скорость:

v = p / m = 100 / 8 = 12,5 м/с

v² = 2·g·h

h = v²/(2·g)

h = 12,5² / (2·10) ≈ 7,8 м