Знайдіть вагу людини масою 95кг в кабіні ліфта, яка рухається вниз з прискоренням 5м/с 2 .


Ответы на вопрос

Отвечает Пуздрова Оля.

Ответ:

475H

Объяснение:P=m(g-a)

P=95(10-5)=475H