У кабіні ліфта стоїть людина масою 80 кг. Якою буде вага людини, якщо кабіна ліфта: а) піднімається

вертикально вгору з прискоренням 0,3 м/с²; б) рухається рівномірно;

Ответы на вопрос

Отвечает Ibragimov Abdrahim.
A) P=m(g+a)
P=80*(0.3+9.8)=