Обчислити ККД нерухомого блоку, до якого приклали силу 1,5 кН щоб підняти вантаж масою 120 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Фень Олеся.

Ответ:

0.8

Объяснение:

n = mg/f= 120*10/1500=1200/1500 = 0.8