На електричному лічильнику написано 220В и 10А. На яку потужність він розрахований? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Актуганова Диана.

Дано: U = 220B

I = 10A

Знайти: P

В-дь: P=I*U= 220*10=2200Вт=2.2*10^3Вт