Визначте витрати електроенергії (роботу) в лампі, увімкненій на 10хв в мережу з напругою 110В, якщо

сила струму 0,6А

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Ваня.

Ответ:

U=A/q

q=I/t

q=0,6/10*60

q=3.6

A=U*q

A=110*3.6

A=396

q- заряд

t- время

I - сила тока

U - напряжение

A- работа