Горизонтальний провідник завдовжки 10 см, яким йде струм силою 2А, розташований перпендикулярно до

магнітних ліній однорідного магнітного поля з індукцією 0.45 Тл. Яким є модуль і напрямок сили Ампера, що діє на провідник? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Човбан Юля.

Ответ:

Дано

L=0,1м

I=2A

B=0,45Тл

F-?

Решение

F=I*B*L*sınd

F=2*0,45*0,1*1=0,09Н

Ответ :F=0,09 H