Підйомний кран рівномірно піднімає вантаж масса якого 450 кг, на висоту 20 м за 10 с. Потужність

двигуна крана дорівнює 10000Вт. Визначте ККД крана

Ответы на вопрос

Отвечает Салдеева Ариша.

Дано:

m = 450 кг.

h = 20 м.

t = 10 с.

N = 10000 Вт.

g = 10 Н/кг.

Найти:

n = ?

Решение:

n = \frac{mgh}{Nt}*100

n = \frac{450*10*20}{10000*10}= \frac{90000}{100000} =0,9

n = 0,9*100 = 90

Ответ: 90%.