Яку роботу виконав газ під час ізобарного збільшен­ ня об’єму від 27 до 37 л? Тиск газу дорівнює

300 кПа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Талынев Даниил.

Ответ:

3000 Дж

Объяснение:

Дано:

V1 = 27 л

V2 = 37 л

p = 300 кПа = 300*10^3 Па

З-ти: A-?

ΔV = V2 - V1 = 37-27 = 10 л = 0.01 м^3

A = p*ΔV = 300*10^3*0.01 = 3000 Дж

ОТВЕТ: 3000 Дж