Срочно, даю 20 балов!!!!!! Яка напруга на ділянці електричного кола постійного струму, якщо опір

ділянки 4 Ом, а сила струму 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Шутова Настя.

Відповідь:U=I*R

Пояснення:

U=2*4=8 (Вольт) XD