З якої висоти впало тіло якщо його швидкість у кінці падіння дорівнює 20 м/с? Срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Анастасія.

Ответ:

Объяснение:

Потенциальная энергия:

Eп = m·g·h

Кинетическая энергия:

Eк = m·v²/2

Приравняем:

m·g·h = m·v²/2

g·h = v²/2

h =  v²/(2·g)

h = 20² / (2·10) = 20 м