Яка напруга на кінцях провідника, якщо для переміщення заряду 60 Кл була виконана робота 1,2 кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Витчимов Макс.

Объяснение:

A = qU;

U = A/q = 1,2*1000/60 = 1200/60 = 20 B.