Нікелювання металевої пластини здійснювалося за сили струму 0,89 А й тривало 1 год 36 хв. Визначте

товщину шару нікелю, що вкрив пластину, якщо площа поверхні пластини становить 96см2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гесс Алиса.

Ответ:

Дано:

I = 0,89 A

t = 1год 36хв=5760с

S = 96см квадратных = 96*10 в -4 степени

k = 0,3 мг/Кл = 0,3*10 в -3 степени г/Кл = 0,3*10 в -6 степени кг/Кл

р = 8900 кг/м3

h - ?

Решение:

m = kIt

p = m/V

v = Sh

m = pSh

pSh = kIt

h = kIt/pS

h = 0,3*10 в -6 степени * 0,89 * 5760/ 8900*96 в -4 степени

h = 18 * 10 в -6 степени = 18 мкм

Объяснение: