Визначте опір електричної лампи, сила струму котрої дорівнює 0,6 А за напруги 120 В?


Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

200 Ом

Объяснение:

R=U/I

R=120/0,6=200 Ом