Обчисліть роботу струму в електричній лампі за 10 с, якщо сила струму в ній становить 0,2 А і

прикладено напругу 220 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Довганенко Анна.

Ответ:

А=440 Дж

Объяснение:

A=U*I*t

A=220*0.2*10=440Дж