Бойлер споживає потужність 8 кВт при силі струму 40 А. Визначте напругу в мережі, яка живить

бойлер. (відповідь запишіть у вольтах)

Ответы на вопрос

Отвечает Каст Богдан.

U=160

Дано:

P=8кВт= 8*10³

І= 40А

U=?

P=U*I

U=P/I= 8*10³/40=160 В

Відповідь:U=120 В