Скільки витків містить обмотка соленоїда, якщо при рівномірній зміні магнітного потоку на 120 мВб

за 2 с виникає ЕРС індукції 60 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Рейхерт Тина.

Ответ:

Объяснение:

ЭДС = N·ΔФ/Δt

Отсюда:

N = ЭДС·Δt / ΔФ

N = 60·2 / (120·10⁻³) = 1 000 витков