У замкненій провідній котушці що містить 10 витків проводу, унаслідок рівномірної зміни магнітного

потоку на 0.60 Вб індукувалась ЕРС індукції,що дорівнює 1.2 В. Визначте час зміни магнітного потоку й силу струму в котушці, якщо її опір 0.24 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Давлетшина Диля.
n=10, ΔФ= 0.6 Вб, E=1,2 В, R= 0.24 Ом.  Δt-?  I-?
E=NΔФ/Δt, Δt=nΔФ/E, Δt=10*0,6/1,2= 5 c.
I=E/R, I=1,2/0,24=5 А.