Яку кінетичну енергію має кулька масою 0.2 кг , що рухається на висоті 3м зі швидкістю 5м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

1Дж

Объяснение:

Ek=mv^2/2=0.2*5^2=5Дж