спіраль електроплитки виготовлена з ніхромового дроту перерізом 0 15 мм2 і довжиною 10 м. Плиту

увімкнено в мережу напругою 220 В. обчисліть кількість теплоти, що виділиться в спіралі електроплити за 20 хвилин роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

S  = 0,15 мм²

L = 10 м

U = 220 В

t = 20 мин = 1200 с

ρ = 1,1 Ом·мм²/м

____________

Q - ?

R = ρ·L / s = 1,1·10/0,15 ≈ 73 Ом

Q = U²·t / R = 220·1200 / 73 ≈ 3 600 Дж