Спожита потужність двигуна 25 кВт. Яку роботу може виконати машина за 1 год , якщо її Ккд збільшити

до 60%​ срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Алёна.

Відповідь:

Затрачена работа Аз = N * t = 25000 Вт * 60*60 с = 90 000 000 Дж

Полезная работа Ап = Аз * кпд = 90 000 000 * 60% = 540 МДж

Пояснення: