у воду масою 2 кг при температурі 17 градусів опустили металеве тілот, маса якого 0,3 кг і

температура 200градусів . знайти температуру що встановилася

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Виктор.

Ответ:

m1cв(tк-tн)+m2cг(tк-tн)=0

2*4200(tк-tн)+0,3*390(tк-tн)=0

8400(tк-17)+117(tк-200)=0

8400tк-142800+117tк-23400=0

tк=166200/8517

tк=20

Ответ: Установится температура в 20 градусов Цельсия.

Объяснение: