Двигун трактора виконав за 30 хв роботу 108 мдж. яка потужність цього двигуна


Ответы на вопрос

Отвечает Фирсанова Лиза.

Ответ:

N=A/t

N=108*10^-3 Дж/1800=0,00006 Вт=0,06*10^-3 Вт

Ответ :N=0,06*10^-3 Вт