При рівновазі важеля на його одне плече діє сила 26H, а на інше у 8 раз меньше. Довжина меньшого

плеча 8 см. Яка довжина більшого плеча?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

l = 64 см

Объяснение:

F1 = 26

F2 = 26 /8 = 3,25

l1 = 8

26 * 8 = l1 * 3,25

l1 = (26*8)/(26/8) = 8*8 = 64