СРОЧНО ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ НУЖНО !!!!!!! даю 20 балов 2) Велосипедист маса якого разом з велосипедом

становить 60 кг, проїздить через міст висотою 20 м над рівнем землі зі швидкістю 10 м/с. Визначте різницю між значенням кінетичної та потенціальної енергії. 3)Який ККД має похила площина довжиною 30 см, висотою 6 см, якщо маса тіла, що рухається по цій площині, дорівнює 0,2 кг ? Сила що діє в напрямку руху, становить 0,4 Н.

Ответы на вопрос

Отвечает Хаванская Вероника.

2) Ek=mv^2/2

Ep=mgh

Ek=3000Дж

Ep=12000Дж

Ek-Ep=9000Дж

3) n=Акор/Аповн=mgh/Fl*100%

n=0,2*10*0,06/0,4*0,3*100=100%