Сила струму в нагрівальному елементі електричної праски становить 8 А, опір елемента – 30 Ом. Яка

кількість теплоти виділяється в нагрівальному елементі за 7 хвилин?

Ответы на вопрос

Отвечает Могилевская Алёна.

Ответ:

Дано

I=8 A

R=30 Ом

t=420 c

Q-?

Решение

Q=I^2*R*t

Q=(8)^2*30*420=806 400 Дж=806,4 кДж

Ответ :Q=806,4кДж