Обчисліть тиск рідини густиною 1800 на дно циліндричної посудини, якщо висота рідини у ній дорівнює

10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ертаева Азиза.

Відповідь:

Пояснення:

p=po*g*h

p=1800*9,8*0,1=1800 Па= 1,8 кПа