!!!Допоможіть!!!! Яку роботу виконує двигун електричного міксера за 2 хв, якщо за напруги 220 В

сила струму в обмотці двигуна дорівнює 0,5 А? ККД двигуна становить 76%.

Ответы на вопрос

Отвечает Семенова Юля.

Ответ:

А=k*I*U*t=0.76*0.5*220*120=10032 Дж

Объяснение: