ПОМОГИТЕ ПЛИЗ Яку роботу виконує двигун електричного міксера за 2 хв, якщо за напруги 220 В сила

струму в обмотці дви­ гуна дорівнює 0,5 А? ККД двигуна становить 76 %

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Кирилл.
А=k*I*U*t=0.76*0.5*220*120=10032 Дж