Укажіть кількість теплоти, що виділяє за 1хв нагрівач, якщо він споживає напругу 2000Вт


Ответы на вопрос

Отвечает Болтышева Лиза.

Ответ:

120000 Дж

Объяснение:

t= 1хв=60с

N=2000 Вт

A-?

N=A/t

A=N*t

A=60*2000

A=120000 Дж