СРОЧНО!!! Визначити глибину водойми з прісною водою, якщо тиск на дні водойми становить 150000 Па

(р=1000 )​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубкова Таня.

Ответ:

15м

Объяснение:

Дано:

p=150000 Па

g=10 Н/кг

ρ=1000кг/м³

h-?

p=ρgh

h=p/ρg=150000/(1000*10)=15м