За який час електричний струм виконує роботу 10 кДж,якщо сила струму в колі 2 А,а опір провідників

в колі 10 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Щеглов Максим.

Ответ:

A=U*I*t

t=A/U*I

t=10000/10*2=500 cек

Ответ: 500 секунд.