1.Ейфелева вежа в Парижі масою 9000 т створює тиск на грунт 20000 Па. Чому дорівнює площа опори

вежі? 2.Визначте Архімедову силу, що діє на кульку об*ємом 12 м3 , повністю занурену у воду. 3.Який об*єм залізобетонної плити, якщо в воді на неї діє виштовхувальна сила 8000 Н 4.Розв'яжіть задачу. Авто розвиває потужність 200 кВт за 2 хв. Яку роботу при цьому він виконує?

Ответы на вопрос

Отвечает Стефішин Влад.

m=9000000кг; Р=200000Па ; S=? P=F/S ; F = mg; S = mg/ P= 450 м в квадрате Объяснение: