Яка силу потрібно прикласти до вантажу масою 200 кг, щоб рівномірно його підняти по похилій

площині, що має ККД 60%? Висота похилої площини дорівнює 1,5 м, а довжина 10 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкий Максим.

Ответ:

Объяснение:

Полезная работа:

Aпол = m·g·h = 200·10·1,5 = 3 000 Дж

Совершенная работа:

Aсов = F·S = 10·F  Дж

КПД:

η = Aпол / Aсов

0,60 = 3000 / (10·F)

6·F = 3000

Сила:

F = 3000/6 = 500 Н