Під час електролізу на катоді виділилося 0,99 г міді за 20 хв. При якій силі струму проходив

електроліз.(2

Ответы на вопрос

Отвечает Шаталов Илья.

Объяснение:

k=0,33*10(-6) кг/Кл

t=20 хв = 1200 с

m=0,99*10(-3) кг

I-?

m=kIt звідси I=m/kt

I=0,99*10(-3) / 1200*0,33*10(-6) = 2,5 А