Скильки часу нагривався провидник опором 20 Омб , якщо при сили струму 2 А в ньому видилилася

килькисть теплоти 6 кДж

Ответы на вопрос

Отвечает Середюк Владислав.
Дано:
I=2A
Q=6кДж
R=20Oм
Найти:
Т-?
Решение:
По закону Джоуля-Ленца: Q=I^2RT
T=Q/(I^2R)
T=6•1000/4*20=75с
Ответ: 75с